luciii133

Proč začít s boxem?

Chtěla bych začít s boxem, ale nevím jestli na to není pozdě, je mi 13 let a chtěla bych prosím vědět, jaké to má klady a zápory… :D Moc děkuju již za Vaše odpovědi.

Odpovědi
AndreiRanger

Pozdě není nikdy, rekreačně se dá box dělat i v 60ti

Klady: Celková fyzická kondice, relaxace, odbourávání stresu a jako profi i peníze
Zápory: Možná zraní všeho druhu

Krakis

Fyzičku i peníze lze získat i jiným sportem,ale nechat si kvůli tomu vymlátit mozek? Zeptej se lékařů,co se děje s mozkem při těch častých otřesech a nemusí být ani velké.Apropó-a už si viděla inteligentního špičkového boxera? Nějaké následky to má vždy…

mojitek

s boxem muzes zacit i v 18 ti letech,neni problem.A vubec se neboj nejakych nasledku o kterych pise tady jakysi Krakis,ktery o tom nema ani paru.Fotbal,ho­kej,rugby jsou mnohem nebezpecnejsi sporty…