Jak spojit soubory?

Z torrentu jsem stáhl jeden díl seriálu, je rozdělený na více částí bez přípony, jsou tam jen čísla. Jak mám z toho udělat jeden soubor?

Nejlepší odpověď
Olaf

Nejsem si jistý, jestli záleží na tom, v čem to autor rozdělil, ale některé nejpoužívanější programy budou asi tuhle funkci sdílet. Zkuste Total Commander, který je nejpoužívanějším souborovým správcem. Jednotlivé části dejte do nějaké složky, otevřete Total Commander, do té složky přejděte, klikněte na první soubor a z nabídky vyberte Soubor → Sloučit soubory. Jinak ještě můžete zkusit HJSplit, který je zdarma.

Zdroj: http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/prace_se_sou­bory/deleni_a_spo­jovani_souboru/hjsplit/

Další odpovědi
Dandi

S největší pravděpodobnosí pomůže také Winrar. Stačí soubor rozkliknout, vybrat otevřít v programu a zde vybrat onen Winrar. Je to nejjednodušší metoda.

Attack-design

v programu winrar a stačí je přejmenovat