BELA81

Jak sloučit více textových souborů do jednoho?

Doplňuji:
Děkuji,už vím jak to je.Přehlédla jsem položku nová složka a do té jsem textové soubory přesunula-zkopírovala a jsou pohromadě.

Odpovědi
mosoj

Na to jsi se ale neptala !!!!!!!!!

Dochy

Málo informací. Co je pro Tebe textový soubor? Pro mně TXT, ale může být DOC (word), ODT (open office), PDF. Dál to chce znát i systém. S TXT je to nejjednodušší, stačí nakopírovat za sebe. Pro menší množství wordovských dokumentů bude asi nejjednoduší CTRL+C, CTRL+V 😉. Pokud se nemýlím, ml by mít i nějakou funkci pro spojování dokumentů, ale když jsem to zkoušel s většími projekty, tak to nedopadlo.

pl4toon

Také máte na monitoru květináč? :)

BELA81

Květináč???

cochee

Ano.
Online podpora:
„Co máte na monitoru?“
Uživatelka:
„Květináč.“
O:
„Ale neeee.. co je na něm napsáno??“
U:
„Jo aha… Samsung.“