hard work

Jak snášíte chladnou a temnou část roku?

Snažím se to neřešit, ale většina lidí to nějak vnímá a řeší.

Nejlepší odpověď
paul1

Celkem v pohodě a hlavně jsem moc rád za změnu času, kdy se vrátí čas do svých původních kolejí a člověk nemusí vegetovat v „nočních hodinách“.

Další odpovědi
zjentek

Nesu to celkem dobře.

Ametyst

Dobře. Nerada jsem zpocená v té horké části roku. Podzim je nádherně barevný, a na horách je nejlepší viditelnost v roce.

Filip84

Velmi dobře, já horko a světlo nerad! 🙂

Lidi obecně řeší, co nemají a neřeší, co mají. Mají se, totiž, moc dobře. To neřeš, nevyřešíš to, a co dělají jiní lidé je jejich věc, nikoli Tvá starost.

Arne1

hůře jak tu teplou a světlou

Kajoch

Dobře. Určitě lépe, než tu docela často upocenou.

Darcy

😂😁 po cca 2–3 letech ve Skotsku mi to prijde že Skotsko se vrátilo ke mně 😁

Lurius

V takovém období se zahřívám svojí huňatou knihovnou black metalu

ecpedicelove

Snažím se chovat normálně 🤣😂

misa ridick

Už jsem si na to po 50ti letech zvik☺