Avatar uživatele
poa.li

Jak sloučit sex. touhu se skutečným porozuměním?

Stává se mi, že můj sexuální pud se staví mezi mě a protějšek. Dokážu ho vnímat buďto jako sexuální objekt, nebo jako skutečně blízkého člověka. Sloučit tyhle dvě věci se mi nedaří. Zajímaly by mne možné příčiny.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? BEAES, rynek878, hanulka11, Meropa před 4899 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
vecernice

No jo ale někde to zase funguje jen díky tomu sexu a nějakém vztahu skoro nemůže být řeč.Znám jeden takový párek,kdy on jezdí ven a když se vrátí tak za sexem,ale bydlí spolu,mají spolu děti,ale o vztah tu zřejmě nejde.Nebo možná trochu jiný,ale jim to tak vyhovuje už dlouho.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

Jenže partnerství nebo manželství to není jen sex.
Je to porozumnění z obou stran , pěkné soužití, spousta tolerance a kamarádství a když to funguje -tak pak funguje i sex .
A mnohdy a mnohde to funguje i bez sexu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Terryle

Asi jsi nenašel dosud tu správnou. Nebo to možná chce čas (ale pak je otázkou, čím začít?).
Ale někteří lidi myslím disponujou jen některým jedním přitažlivosti (nebo je v obrovské převaze) – někdo je úžasná osobnost sexuálně naprosto nevýrazná až asexuální. A někteří lidi, ze kterých srší sexappeal, jsou naprosto nezajímaví po lidské stránce…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bumbes

Na toto asi nejlépe, zasvěceně a vtipně umí odpovědět Dr. Plzák ve svých literárních publikacích.
My obyčejní amatéři jen hádáme a tápeme ve snaze najít odpovědi na tyto otázky…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek