Avatar uživatele
kosmason

Jak si vyložit tetování u slečny, která má potetovanou celou ruku od ramene až po zápěstí?

V jejím tetovaní se objevují symboly jako had a lebka. Je submisivní nebo dominantní?

Zajímavá 0 před 1454 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Je poněkud mdlého rozumu (vzhledem k těm motivům) a snadno podléhá módním trendům. To mohou splňovat jak submisivní, tak dominantní osobnosti.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

Je to její věc.Potetované ženy se mi nelíbí a při jejích dotycích bych měl hnusný pocit,že na mne sahá chlap.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Samotné tetování svědčí o tom, že ten člověk není normální.Protože rozumný člověk si nenechá ničit kůži a zadělávat si tak na možné zdravotní problémy. Je to naprosto zbytečná věc.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Edison

Nevíme. Neznáme. Vyložit si to můžeš jak chceš. Nikdo by ti neměl radit, jak si máš co vyložit a ty bys na tyhle rady neměl dát. Měl bys mít vlastní rozum. Není nad to se jí zeptat.

Upravil/a: Edison

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Proč si to nějak vykládat? Lidé nechávají na sebe čmárat ledajaké ptákoviny. Tetování nemusí o nositeli vůbec nic vypovídat, snad jen to, že je poněkud zvláštní.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
DoTazatel

Těžko říct – ale mně osobně by se nelíbila (nemám rád tetování – a to ani malá natož obří. A už vůbec ne na ženách. Muži ať mají a ať vypadjí, jak chtějí… ti mě nezajímají :'D).

Pokud je tam lebka, had atd. (popř. ještě oheň), tak to bude metalistka nebo alespoň vášnivá rockerka.

Vypadá to „drsňácky“ jakože by byla spíš dominantní (jak ty píšeš), tka jsou alepsoň ti pořádně potetovaní vnímáni, ale njede to takhle říct s jistou. Jsou i zcela potetovaní lidi, kteří mají nízké sebevědomí, jsou tiší atd. A můžou být i úplně normální (navíc submisivita a dominance jsou krajní možnosti – plno lidí je spíš ve středu, i když jsou k něčemu nakloněni blíž).
Myslím si, že o lidech se toho moc zjistit nedá jen podle toho, že jsou potetovaní (snad kromě toho, že mají rádi tetování). Můžou být všelijací a každý je různý.
Dokonce ani z konkrétního tetování nepoznáš, co se jim líbí, proč ho mají, jací jsou atd. (jako podle symboliky – těch tetování).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Spartaboy

Že je sebepoškozující. Kazí si tělo čmáranicemi a to je sebepoškozování.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Nedávno bylo propuštěna z Ledče nad Sázavou.

Upravil/a: Kryšpín

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek