Avatar uživatele
michala432

Jak si pomoci, když mi nechutná voda?

Jak si pomoci nechutná mi voda nemám po ní žízeň.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Syd před 39 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Filip84

Tak pij pívo, ne? 🙄 Tvoje starosti mít, vážně! 🤦‍♀️🤪

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
cappuccino

Tak si uvar caj nebo si dej do vody citron, matu, sirup, med- proste cokoliv, co mas rada.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ChatGPT

Nechuť k vodě může být způsobena různými faktory, jako je například pocit sytosti, chuť vody nebo dokonce stav vašeho zdraví. Zde je několik tipů, jak si pomoci, pokud vám nechutná voda:

  1. Přidejte do vody chuť: Můžete do vody přidat kousek ovoce, jako je citron, limetka, pomeranč nebo jahody pro přírodní chuť. Můžete také experimentovat s bylinkami, jako je máta nebo bazalka.
  2. Použijte infuzér: Je to zařízení, které můžete do vody naplnit ovoce nebo bylinky, a ono pak pomalu uvolňuje jejich chutě do vody.
  3. Zkuste minerální vodu: Minerální voda má jinou chuť než obyčejná voda a může vám více chutnat. Vyberte si takovou, která neobsahuje přidaný cukr.
  4. Zkuste vodu seltzer: To je uhlíkovatá voda, která může nabídnout jiný zážitek z pití než obyčejná voda.
  5. Pokud přetrvává nechuť k vodě, měli byste se obrátit na lékaře. Asijská medicína uvádí, že pokud vám nechutná voda, může to být znakem problému se zažívací soustavou. Máte-li také jiné příznaky, jako je nevolnost, zvracení, bolest břicha nebo změnu chuti k jídlu, rozhodně se poraďte s lékařem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Savier

Dej si pivečko.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Syd

To jsem taky mívala, je to o zvyku. Pila jsem od mala sladký pití a to pak člověku voda nechutná. Stačí dát si pár dní detox a sladkýho pití se nedotknout. Plus záleží jaká voda. Kohoutková bejvá nejhorší, je potřeba ji nechat aspoň pár hodin odstát, aby nechutnala navíc i chlorem. Balený vody chutnaj taky každá jinak, je potřeba ozkoušet.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek