sunchAtor

Jak si organizujete diář?

Myslím, že se tomu říká diář nebo plánovač.
Máte nějaké dobré tipy, aby mě bavilo si do toho zapisovat a abych se v tom vyznala?

Nejlepší odpověď
Drap

Snadno. Dělám si poznámky ke konkrétnímu datu a hodině.

Další odpovědi
AmazedWolf

Mám kalendář v telefonu, a nějak si ho neorganizuji, mám tam napsaný jen státní svátky a narozeniny.

quentos

Podobně jako Drap. Většinou jde o poznámky pracovní (kdy koho učím) a cestovní (kdy kam jedu), případně o poznámky o kulturních akcích.

klumprt

Vedu tak jednoduchý život, že diář nepotřebuju. 🙂 V práci mám stolní kalendář a tam si zapisuju důležité věci a někdy si dám nějaké upozornění na něco do telefonu.

ReHu

Používám v telefonu.

ivzez

Žádný (zatím) nepotřebuji.
Nemám toho tolik,
takže si (zatím) vše pamatuji…