panenka

Jak si nastavit v mobilu trasu abych podle ní mohla jet ?

Dobrý večer můj syn mě schovál návod na GPS můžete mě prosím přesně napsat jak postupovat a nastavit si start trasy a cíl trasy mám Samsung GT 5620 známý mě řekl,že je to stejné nastavování jako v GPS které se používají v autě chtěla bych se to naučit nastavovat poradíte mooc děkuji kdyžtak prosím o nějaký odkaz kde by byl přesný postup

Nejlepší odpověď
tom004

Tady,je uživatelský manuál na Samsung GT5620.Tam,by to mělo být.

http://www.mobilni-telefony.as/ma­nualy/4758-Samsung%20S5620%20­Monte.pdf