Standa2212

Kde požádat ženu o ruku?

Poradil by mi někdo na jakém nebo jakou formou požádat svoji holku o ruku.Nemá žádnou fantazii.😕

Nejlepší odpověď
seraphico

To jsi se za těch 9 minut naučil, jak si více užít sex? 😄

Ženu požádej o ruku tam, kde je Vám spolu dobře. Fantazii k tomu nepotřebuješ. Může to být místo Vašeho prvního rande, prvního polibku nebo nějaké jiné místo, které má pro Vás zvláštní význam. Nebo jí prostě požádej o ruku u Vás doma.

Další odpovědi
dubraro

Formálně správně by jsi měl o její ruku požádat nejprve její rodiče.

zjentek

Tak nemá fantazii, jo? Co takhle dno nějakýho jezera a bez kyslíku? Prostě oddat se rybičkám (hodit se rybám, jak by řekl můj známý)… Nebo se s ní vystřel do vesmíru a je tu klid, uf. 🤦‍♂️

paul1

Kde? Myslím, že by vhodné ji pozvat na nějakou romantickou večeři a tam.

Alesh

O ruku nežádej, požádej o vagínu. 😉 Rukou si to můžeš dělat sám, na to ženskou nepotřebuješ! 😁

Zdroj: životní zkušenost

cappuccino

Co takhle spojit to s Vanocemi nebo s Novym rokem? Myslim, ze to by byla hezka romantika.

Darcy

mně ten můj požádal pri mém milovaném stromě, ten má skoro 250let, řekl že doufá že aspoň tolik budeme spolu ❤️

Disraeli

dubraro, ale houby. V dnešní době nesmysl. Polovina manželství rozvedených, spousta lidí/rodičů jsou řekněme tak trochu kreténci (přestože některé jejich dítě se mohlo vydařit – navzdory tomu, jací jsou). Do manželství ani výběru partnera by někteří němli vůbec co mluvit.
Navíc je to hlavně mezi těmi dvěma, manželství už není obchod (alespoň ne mezi rodičemi) a přece si ji nekupuje. Dávalo by to smysl alespoň v mírném patriarchátu, kde by hlava rodu měla s tímto spojená práva a byl by to důstojný člověk, který by si zasloužil úctu… a jeho požehnání by bylo třeba.

V podstatě spolu partneři kolikrát roky bydlí někde na hromádce a někdy už mají i dítě. Oba jsou samostatní (dnes hlavně i ženy). Svatba je pak už ejn formalita a chodit si pro požehnání k otci přítelkyně je trochu úsměvné v dnešní době. Tradice? Iracionální, zbytečná…