hippeace

Jak se zpívají písně?

Písně se zpívají na jednou nebo se nazpívají zvlášť třeba sloky a pak se ve výsledku spojí dohromady? Slyšela jsem že se rapové písně zpívají na části které se poté spojují. PS: neumím si představit jak se dá tato píseň zpívat najednou mě osobně na to nestačí plíce – http://www.you­tube.com/watch?v=Ez­ZjVBj0ZyU

Nejlepší odpověď
SeptikB

Písně se zpívají většinou najednou, jen hlasy jsou rozděleny a nahrávají se zvlášť.

Rapové a moderní popové hudební tracky (tj. NEJEDNÁ SE O PÍSNĚ ! ) se natáčejí na spoustu kousků, ty se potom hodí do počítače a nahážou se přes sebe, do pozadí se vygeneruje elektronická hudba a elektronické beaty a je to. PS: Neumím si představit, že tomu zvuku v odkazu někdo říká „píseň“ a používá v souvislosti s ním slovo „zpívat“…

Další odpovědi
led

Ak si dobre všimnete, vždy po tiahlom vydýchnutí, nasleduje krátky výrazný nádych.
Chce to trochu cvičiť dýchanie…
Pri nakrúcani sa strihá práve pri tých nádychoch.