FlAsh_7

Jak se živit fotografováním aut?

Nejlepší odpověď
Edison

Naučit se spousty věcí o fotografii.
Naučit se fotografovat.
Naučit se spousty věcí o fotografování aut.
Naučit se fotografovat auta.
Naučit se spousty věcí o podnikání a ekonomii.
Naučit se podnikat, včetně oslovování trhu.

Pro Tebe absolutně nepřekonatelné překážky, bo neděláš vůbec nic.

Další odpovědi
kelley

Netapetovat na „odpovědi.cz“, ale (učit se) fotografovat, ukázat portfolio na webu, odpovídat na zakázky, vyhledávat zakázky, nabízet fotky časopisům, automobilkám…

mzm

Stát se dopravním policistou.

elkon

Další hloupá otázka. Napřed musíš něco umět a dokázat to. Na tebe nikdo v tomto ohledu nečeká.

Mc Merkurion

… už se konečně rozhodni, co budeš fotit, ale podle dotazů, ti mohu zaručit, že se tim určitě neuživíš …

Edison

MZM: Myslíš, že by to zvládl? Proč si myslíš, že jsou zaváděny automatizované kamerové systémy?

mzm

Kolik automatizovaných kamerových systémů jsi viděl u dopravní nehody? :)

Edison

Tak tam to dělat musej… Ale myslel jsm, že mána mysli fotogravování lavetem, ramerem…