e1232851@trb

Jak se zeptat kamaradky na pratelstvi s vyhodami?

to ivzez: kamarádky si vážím a moc!!, nevidím na tom nic špatného, ale máte pravdu že nechci, aby se urazila a dopadlo to tak, že se spolu nebudeme bavit

Nejlepší odpověď
Drap

Pokus je z ČR, tak bych to zkusil nejdříve česky.

Další odpovědi
gecco

Česky…
Jasně a srozumitelně…

dubraro

Výhody musí být oboustranné, takže „Za kolik?“

marci1

O dotaz ani tak nejde, spíše si musíš rozmyslet, jestli kamarádka takové „přátelství“ přijme, nebo se bude cítit dotčená. Aby jsi nakonec o kamarádku nepřišel. 🙂

iceT

Že by ses měl zeptat česky, se ostatní shodli.
Já ještě přihodím návrh na inspiraci z filmu Kamarád taky rád.

zjentek

U nas na Prajzke se začina větum- ty sy fajna děvucha po pysku jak cyp! To tu u nas každe babě zalychoti ;)

Arne1

A co tak se zeptat oklikou – jestli by neměla nějakou kámošku, která by to občas potřebovala

ivzez

Vy kamarádíte s dívkami, kterých si nevážíte?
[Já si vážím svých přátel i kamarádů.]

Jestli si té dívky nevážíte, klidně se jí zeptejte.
Ovšem dáte jí tím najevo, že si jí nevážíte…

Podle mne nejenže nezískáte žádné „výhody“,
ale navíc přijdete o kamarádku.

Jestli si jí vážíte, neurážejte ji!!!

_______

Reakce na doplnění otázky:

Mně (a vím, že i řadě dalších žen) to tedy urážlivé přijde.

Kepler

Myslím, že by bylo fikané, nezávazné a diplomatické zeptat se nejdřív: jaký máš názor na přátelství s výhodami? A hned budeš vědět jak dál, bez jakéhokoliv rizika.

Tw!st

Na to se jí nesmíš zeptat, to by nepůsobilo přirozeně, musí k tomu samovolně dojít, tak ji zkus třeba pozvat k sobě, hlavně se jí na to neptej nebo se ti vysměje 🙂

hapiky

Chci tě! Do you understand?

gecco

Ivzez – znám několik holek, které takto řeší to, že chtějí chlapa (nejen na sex, aby bylo jasno 😉, ale nehodlají s ním (nebo aspon s těmi, které doposud potkaly) budovat nějaký partnerský vztah…
😉
Myslím, že i mezi mužem a ženou může existovat vztah založený na rozumné a rozumové dohodě…
😉

Dochy

ad Ivzez: Lidé jsou různí, některé dámy to skousnou, u některých s podobnou žádostí tvrdě narazíte. Cit pro tradiční morálku mi velí doufat že narazíte (skoro) vždy, přestože vím, že tuto verzi morálky zas tak moc lidí nectí.
Jsem rád, že na toto Ivzez upozornila, určitě je to důležitější věc na zvážení než přemýšlet zda použít český, anglický či brněnský jazyk 😉

gecco

hapiky – co kdyby neunderstandila???
😉
Přece nepřijdeš o výhody jen kvůli náznaku světovosti??