Packal

Jak se zeptat bratra, jestli by mě naučil hrát na kytaru?

Je mi 11 a neumím hrát na žádný nástroj, ale chtěla bych umět. Bratr(23 let) umí na kytaru a pro mě by to bylo příjemnější, kdyby mě učil on než někdo cizí v kroužku. Ale jak ho mám požádat?
Doplňuji:
Víte, trochu se stydím…

Nejlepší odpověď
anonym

Česky…
Nebo – umíte-li oba nějaký jiný jazyk, pak jím…
😉
Ty se s bráchou nebavíš nebo co??

Další odpovědi
Zbynas

„Hele voe brácha, nauč mě na kytaru né?“

Emefej

„Brácho, nenaučil by jsi mě hrát na kytaru?“

Sarrow

Je příjemné číst takovou otázku :)

Pokud si se ještě nezeptala, tak mu dej nějaké náznaky toho že chceš umět hrát na kytaru, třeba si prohlížej na internetu různé kytary a dívej se na kytarové lekce, pokud se spolu bavíte, tak mu to bude podezřelé a určitě se tě na to zeptá :)

Pivson

Prostě ho o to popros. Je to přece tvůj bratr a v jeho věku je dost rozumný na to, aby ti pomohl.

Kelt

Když něčeho chci dosáhnout, tak o to požádám. Chcete se učit hrát na kytaru, máte cíl a máte někoho, kdo to umí. Je to v rodině, stačí se domluvit. Učitel by byl taky stejně starý, jako Váš bratr. A když nemáte k bratrovi kvůli věkovému rozdílu vybodován určitý vztah, tak požádejte rodiče, ať to s tím domluví, pokud to nechcete před nimi tajit. A patříte k něžnému pohlaví, které dokáží po chlapovi, aby udělal to, co chce ona.

marci1

Řekni mu, že obdivuješ jeho hru na kytaru a že by jsi chtěla být jako on ( hrát dobře na kytaru ). 🙂

Dochy

Zkrátka mu normálně řekni.
Ale bacha, je otázka jak dlouho to učení vydrží. Lidi co se znají se sebou dost často nemají tolik trpělivosti, kolik by zase začátečníci potřebovali. A funguje to i naopak. Žák si dovolí známému dost rázně oponovat, což by si většinou k ofic. učiteli nedovolil.

mojitek

tak možná asi přes fejsbůk