Avatar uživatele
Packal

Jak se zeptat bratra, jestli by mě naučil hrát na kytaru?

Je mi 11 a neumím hrát na žádný nástroj, ale chtěla bych umět. Bratr(23 let) umí na kytaru a pro mě by to bylo příjemnější, kdyby mě učil on než někdo cizí v kroužku. Ale jak ho mám požádat?
Doplňuji:
Víte, trochu se stydím…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 3648 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Česky…
Nebo – umíte-li oba nějaký jiný jazyk, pak jím…
😉
Ty se s bráchou nebavíš nebo co??

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Zbynas

„Hele voe brácha, nauč mě na kytaru né?“

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Emefej

„Brácho, nenaučil by jsi mě hrát na kytaru?“

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sarrow

Je příjemné číst takovou otázku :)

Pokud si se ještě nezeptala, tak mu dej nějaké náznaky toho že chceš umět hrát na kytaru, třeba si prohlížej na internetu různé kytary a dívej se na kytarové lekce, pokud se spolu bavíte, tak mu to bude podezřelé a určitě se tě na to zeptá :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pivson

Prostě ho o to popros. Je to přece tvůj bratr a v jeho věku je dost rozumný na to, aby ti pomohl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Když něčeho chci dosáhnout, tak o to požádám. Chcete se učit hrát na kytaru, máte cíl a máte někoho, kdo to umí. Je to v rodině, stačí se domluvit. Učitel by byl taky stejně starý, jako Váš bratr. A když nemáte k bratrovi kvůli věkovému rozdílu vybodován určitý vztah, tak požádejte rodiče, ať to s tím domluví, pokud to nechcete před nimi tajit. A patříte k něžnému pohlaví, které dokáží po chlapovi, aby udělal to, co chce ona.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Řekni mu, že obdivuješ jeho hru na kytaru a že by jsi chtěla být jako on ( hrát dobře na kytaru ). 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Dochy

Zkrátka mu normálně řekni.
Ale bacha, je otázka jak dlouho to učení vydrží. Lidi co se znají se sebou dost často nemají tolik trpělivosti, kolik by zase začátečníci potřebovali. A funguje to i naopak. Žák si dovolí známému dost rázně oponovat, což by si většinou k ofic. učiteli nedovolil.

před 3648 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mojitek

tak možná asi přes fejsbůk

před 3649 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek