tyrox

Jak se zbavit znamének?

Takže všiml jsem si, že hodně lidí zde pokládá stejnou otázku a to „Jak se zbavit znamének“ a třebas i bez chirurgického zákroku nebo laseru. Odpověď je velmi jednoduchá a levná.Mám taky dost problém s těmito znaménky a tak jsem se to snažil vyřešit a naštěstí se daří. Recept je jednoduchý : Každou noc si přiložte na znaménko česnek a něčím ho tam připevněte (nejlépe obvazem nebo nějakým „fáčem“) asi tak za týden poznáte zlepšení a zhruba okolo toho měsíce (záleží na velikosti) bualala! znaménko je pryč a to celkově rychle,bez bolesti a levně. Teď, ale varování : 1. Nepoužívát moc čerstvý česnek, jelikož může způsobit popáleninu a následně puchýř (nechat v lednici alespoň 2 dny) 2.Nepokoušet se nanést jenom šťávu z česneku (hodně by to štípalo a kůže by byla podrážděná). 3. Hlavně nevrtat do znamínka!
Doplňuji:
Ráno si česnek samozřejmě sundejte a umyjte znaménko :)

Odpovědi
Sůwa

Tohle je hodně nebezpečná rada, protože pod pojmem " znaménko se může skrývat nebezpečí zhoubného melanomu

http://www.pra­lek.cz/znamen­ko-bradavice-rakovina/

Na obyčejné bradavice ale opravdu stačí česnek nabo cibule, případně šťáva z rostliny vlašťovičníku. Poznáš ale, jestli je to bradavice…?