Jak se zbavit vší?

Ahoj, syn se vrátil z tábora s hlavou plnou vší. Vlasy jsem mu ostříhala skoro dohola, ale přijde mi, že jsem je chytla též. Potřebuji rychle nějakou účinnou radu, jak se jich zbavit. Moc dík!

Nejlepší odpověď
Jivinho

Psí šampon.

Další odpovědi
Mandarinka

Mno, doporučila bych Orthosan, ale prý se již nevyrábí, ale mojí kamarádce doporučila lékařka zajít do lékárny, že jí dají něco na psy. Dali ji nějaký šampon a opravdu se toho zbavili.

Jarda

Kdysi jedne me kamaradce s dlouhymi vlasy pomohl petrolej. Je to hodne drsna, ale ucina metoda.

Earl Sin

ještě drsnější metoda je oholit hlavu dohola…

Krugerka

namočit hlavu do oleje a zabalit..nebo koupit nějaky přípravek na to a vyčesat,..

Phoebe

Zajít do lékárn, svěřit se se svým problémem. Dostanete šampon, a budete vlasy poctivě mýt a mýt a mýt i několikrát denně, poctivě vyčesávat a za pár týdů je po problému. Nebo se ostříhat do hola!

lenny

Moje dcera také často nosila vši ze školky. Trápili jsme se stím několik měsíců. Dali do toho hrozně peněz na drahé přípravky a nic. Pak jsem se dočetla na netu, že pomáhá vtírat střídavě francovku a jablečný ocet popř.zábaly na noc. Opravdu to zafungovalo.Snad se to podaří i u vás. Držím palce

alenka901

přípravky z lékarny moc nepomohli z vlastních zkušeností doporučuji octový zábal nalít ocet na vlasy,zabalit do folie a přes folii ručník nechat asi půl hodiny a umít šamponem a měla jsem klid a vlasy se krásně leskly