Mekli

Jak se zbavit „nemoci“?

Ahoj,
od včerejška mám horečku (teď je to teda už jenom 37,4°, ale včera 39) a sračku.
Zkoušel jsem paralen + uhlí, ale nic. Pořád každých 10 minut jdu na záchod a vyteče ze mě pár mililitrů hnědé vody. Z té horečky to teda udělalo jen zvýšenou teplotu, no ale stejně se toho chci zbavit co nejdřív.
No a ještě jedna věc, když spím, tak se budím s tím, že jsem nějaká nadpřirozená bytost… což u mě taky není normální :D
Takže zkráceně – jak se toho zbavit?
Doplňuji:
Mno tak nikdo nic? Jedna odpověď… nikdo není dokonale informovaný 🙂

Nejlepší odpověď
isteron

Črevná chrípka. Väčšinou to prejde po 2 – 3 dňoch, len zoslabne človek, pretože nedostáva žiadne živiny. Horký žalúdočný čaj bez cukru, najlepšie u nás zaberie Hylak forte, kvapky, alebo Endiex. V lekárni poradia. Ale silnejšie hnačky znamenajú, že to rýchlejšie prejde. Ale dostane to celá rodina a spoluobyvatelia.
Doplňuji:
Plaval : K lekárovi to nestihne a nemôže s hnačkou riskovať. Ja keď som chytil črevnú chrípku. v žalúdku to zavrčalo, behom 10. sekúnd som musel sedieť na WC. A ešte som musel mať šťastie, aby bola voľná. Kde by mohol ísť k lekárovi do čakárne, s podobnými pacientami a čakať tam 3 hodiny a potom sa dopraviť domov. Nereálne !

Další odpovědi
plavala

S drogama bych to viděl podobně jako huxa, zbytek jeho odpovědi je to co od včerejška vypouštíš do záchodu. Ani paralen ani uhlí bakterie ani viry nezabíjí. Obojí totiž léčí příznaky, pane Huxo… Zvýšený příjem tekutin má být adekvátní zvýšenému výdeji tekutin – ale ne hodně. Přílišné pití zbytečně zatěžuje ledviny a přispívá celkové únavě. Málo jíst je nesmysl srovnatelný s těmi před ním. Může se jednat virózu, střevní chřipku a podobně. Pokud se ti to zdá závažné a nesrovnatelné s normálníma infekčníma onemocněníma, doporučuji nepodceňovat a dojít si k obvodnímu lékaři.

anonym

Den, dva půstu ti vůbec neublíží,s te­kutinama jak píše plavala.

Dane

Průjem trvá obvykle několik dní. V průběhu ztrácíš tekutiny, což může vést k dehydrataci, proto bys měl více pít. Doporučuje se jíst normálně. Pokud se vyskytnou další příznaky (např. horečka), tak bys měl navštívit lékaře.

Příčinou tohoto stavu mohou být kromě infekce i některé léky, alkohol nebo střevní onemocnění.

(Horečka je reakci organismu na látky mikrobiálního původu. Plní sice obrannou roli, ale záoveň oslabuje, proto bych se pokusila nejprve srazit tu horečku.. )

huxa

Přestat fetovat.
Živočišné úhlí ber dle návodu vyšší dávku, jelikož jsi měl horečku krátce a nízkou, bakterie či viry jsi tím nezabil, tudíž brzy se toho nezbavíš. Moc nejez, hodně pij.
Doplňuji:

plavala-Již jsem si zvykl na oslovování mistře Huxo. Vidíš svět moc černobíle. Úhlí se především váže na látky, jako je třeba špatné jídlo, jed a nebo klidně ty bakterie, tímto navíc může měnit skupenství produktu trakčního. Nikde mu nepíši, aby se snažil otrávit ještě vodou. Naopak zmenšit příjem jídla je velmi rozumný tah v případě krátkodobých nemocí a celkově jakékoliv velké fyzické či psychické námaze, toto věděli již před tisícovkami let, kdy třeba ninjové před akcemi nejedli.

da ny

Srazit teplotu může být problém, uleví i chladná sprcha, utřít a zalézt do postele.
Smecta a Hylac jsou při průjmovém onemocnění dobří pomocníci :).
Pokud se člověk nemůže zbavit vysokých teplot (přetrvávají více dní), může jít o zánět či bakteriální infekci a bez ATB to bohužel někdy nejde.
Když se pacient při vyšších (déle trvajících) teplotách a jiných zdrav. obížích nemůže dostavit sám k lékaři je možné zavolat praktickému lékaři, který v rámci návštěv pacientů za Vámi přijede.
Doplňovat tekutiny!!!!
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/De­hydratace

Mekli

@Samba den dva půstu mi ublíží :D Jím pořád…

anonym

prdlačku, takhle se ale vy----š z podoby, nikdo tě nepozná, já to měla taky, akorát jsem k tomu i zvracela a teploty vyšší, o hodně vyšší, takže jsem trpěla víc, než ty, nikdo ještě tak netrpěl, jako já, nikdy nikdo…fakt 😁

anonym

Tak si dej mixovaný banán, je v tom rozdíl, na nic se neptej a umixuj ho prostě a sněz