Avatar uživatele
Ivetka :*

Jak se zbavit toho když semi lidi posmívaj že mám malý prsa?

Já zato prostě nemůžu :(

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? manon před 4275 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
manon

Odpoveď byla označena jako užitečná

Existuje na to jedna velmi dobrá odpověď. Nauč se ji s úsměvem a sebevědomě pronést a pak jít. „Lepší malá prsa než malý mozek.“ :) To dělá divy…
Doplňuji:
Věř mi, že silikonový balony jsou horší trága… Normální dobří chlapi myslí (i) jinak, než jen skrzevá prsa… Ty hledej.

Upravil/a: manon

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?iceT Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lukasy

Odpoveď byla označena jako užitečná

Ignorovat je i kdybys měla prsa velke tak si najdou něco jineho take lidi nesmiš řešit a nebo je nějak uzemnit.
Ze mě si dělali srandu z ruznych věci , ale nakonec pak nosili třeba uplně to same kvuli čemu se mi smali, prostě takove lidi je škoda vubec řešit.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Ivetka :* Nahlásit


Avatar uživatele
LůcaDůcaPůca

Objev jinou přednost. Třeba moje kamarádka (18 let ) má hodně malá prsa ale má hodně štíhlé nohy takže nosí hodně šortky a z nohou udělala svou přednost a teď se jí všichni koukají na dlouhé hubené a opálené nohy a na prsa vůbec

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

A který lidi? Máma s tátou to asi nebudou a kamarádky stejně tak ne, takže bych to viděl na někoho bezvýznamnýho…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

vykašlat se na ně a myslet si svoje, nic jinýho bohužel nepomůže. Když neuviděj protireakci, přestane je to bavit

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Víc bych řekl, že to s tím posmíváním nebude tak horké jak si myslíš. Navíc pokud ti není už -cet, tak stále není všem dnům růstu konec. A kdo se posmívá – pár puber´táků a nebo celé okolí? Mimochodem – mám kamarádku, která nemá na hrudníku žádnou velkou výbavu. Ale pro jeji povahu bych si jí namlouval (kdybych byl přiměřeného věku) hned. Je to prostě holka do nepohody s příjemnou povahou.
Nevím – nejsem ženská abych věděl co znamenají velká či malá prsa. Ale znám několik mladých žen s velkými prsy, které mají zničenou páteř jejich vahou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Existují podprsenky, které prsoum dají tvar a „opticky“ je zvětší.

Akorát pak na rande v posteli je to „horší“, když jde podprsenka dolů. To už pomůže jen plastická chirurgie.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Buď ráda. Velký prsa překážejí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lakeysha

Řekni jim, já ušetřim na podprsence, zato ty tu p*del brzo nevejdeš do dveří…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

ja mam taky,heč 🙂 a k nim dlouhe stihle nohy.a ty nohy nemam z duvodu,abych zakryla velikost hrudniku,ale jako celek to vypada velmi dobre.problem hledej v hlave,ne ve velikosti nader.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
mojitek

mě se malý prsa líbí 😉

před 4274 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

i na mužích?

před 4274 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mojitek

tak chlap by mě mít ty prsa vypracovaný..jinak chlapi jakotakoví se mi vážně nelíbí 😉

před 4262 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek