Ivetka :*

Jak se zbavit toho když semi lidi posmívaj že mám malý prsa?

Já zato prostě nemůžu :(

Nejlepší odpověď
manon

Existuje na to jedna velmi dobrá odpověď. Nauč se ji s úsměvem a sebevědomě pronést a pak jít. „Lepší malá prsa než malý mozek.“ :) To dělá divy…
Doplňuji:
Věř mi, že silikonový balony jsou horší trága… Normální dobří chlapi myslí (i) jinak, než jen skrzevá prsa… Ty hledej.

Další odpovědi
Lukasy

Ignorovat je i kdybys měla prsa velke tak si najdou něco jineho take lidi nesmiš řešit a nebo je nějak uzemnit.
Ze mě si dělali srandu z ruznych věci , ale nakonec pak nosili třeba uplně to same kvuli čemu se mi smali, prostě takove lidi je škoda vubec řešit.

LůcaDůcaPůca

Objev jinou přednost. Třeba moje kamarádka (18 let ) má hodně malá prsa ale má hodně štíhlé nohy takže nosí hodně šortky a z nohou udělala svou přednost a teď se jí všichni koukají na dlouhé hubené a opálené nohy a na prsa vůbec

bolak

A který lidi? Máma s tátou to asi nebudou a kamarádky stejně tak ne, takže bych to viděl na někoho bezvýznamnýho…

quentos

vykašlat se na ně a myslet si svoje, nic jinýho bohužel nepomůže. Když neuviděj protireakci, přestane je to bavit

venkovan

Víc bych řekl, že to s tím posmíváním nebude tak horké jak si myslíš. Navíc pokud ti není už -cet, tak stále není všem dnům růstu konec. A kdo se posmívá – pár puber´táků a nebo celé okolí? Mimochodem – mám kamarádku, která nemá na hrudníku žádnou velkou výbavu. Ale pro jeji povahu bych si jí namlouval (kdybych byl přiměřeného věku) hned. Je to prostě holka do nepohody s příjemnou povahou.
Nevím – nejsem ženská abych věděl co znamenají velká či malá prsa. Ale znám několik mladých žen s velkými prsy, které mají zničenou páteř jejich vahou.

Michal Kole

Existují podprsenky, které prsoum dají tvar a „opticky“ je zvětší.

Akorát pak na rande v posteli je to „horší“, když jde podprsenka dolů. To už pomůže jen plastická chirurgie.

terry

Buď ráda. Velký prsa překážejí.

Lakeysha

Řekni jim, já ušetřim na podprsence, zato ty tu p*del brzo nevejdeš do dveří…

pizlicka

ja mam taky,heč 🙂 a k nim dlouhe stihle nohy.a ty nohy nemam z duvodu,abych zakryla velikost hrudniku,ale jako celek to vypada velmi dobre.problem hledej v hlave,ne ve velikosti nader.

mojitek

mě se malý prsa líbí 😉

bolak

i na mužích?

mojitek

tak chlap by mě mít ty prsa vypracovaný..jinak chlapi jakotakoví se mi vážně nelíbí 😉