Slámovka

Jak se zbavit postupně se tvořícího černého povlaku na akvarijních rostlinách a na dně akvária?

Odpovědi
Edison

Asi bych s takto specifickou otázkou navštívil nějaké akvarijní forum. Tam bude, myslím, mnohem více erudovaných lidí a lidí s takovými zkušenostmi a lze tam o tom i sáhodlouze diskutovat.

Malvína

Co zkusit koupit takové ty rybičky? Přesný název nevim, říkám jim “přísavky”. Cely den jezdí po akváriu a čistí 🙂