caroline2626

Jak se zbavit nikotinu?

Dobrý den, za 5 měsíců jdu na 15 letou prohlídku. Mým problémem je to, že kouřím (od začátku března tohoto roku).
Na internetu jsem četla, že na „snížení“ nikotinu v těle pomáhá nějaké ovoce či zelenina a nevím, zda tomu věřit. Za den vykouřím 1 nebo 2 cigarety (předtím jsem kouřila i 4 cigarety denně). Je mi jasné, že mi budou brát krev a moč. Jak dlouho zůstane nikotin v krvi a moči, popřípadě, jak se ho zbavit?
Děkuji za odpověď.

Odpovědi
led

Nebojte sa len nikotínu, ale aj dechtu, ktorý vám zanáša pľúca. Pri počúvaní je to poznať a pri röntgene aj krásne vidieť. Aj jedna cigareta zanécháva stopy.
Ani elektronické cigarety nie sú bez nikotínu.
Takže jediné riešenie:
prestať fajčiť.

Jiří Bohumil

Nech toho zavčas! Je to blbý zlozvyk, kterého se později někdo těžko zbavuje.
A řiď se heslem : „moderní je nekouřit !“ Hodně kuřáků by dalo cokoliv za to, aby se kouření zbavili. I když navenek tvrdí opak. 🙂
A nebudeš mít výše uvedené problémy.