Pajena

Jak se zbavit nafouklého břicha?

Lze to i za 1–2 dny pomocí detoxu?

Odpovědi
Kepler

Mně pomohla úprava životosprávy, vynechání alkoholu a více pohybu. Ale za 1 – 2 dny se to ještě moc neprojeví. Tzv. detox je úplně na h… a je to vlastně proti přirozené fyziologii. To vám řekne každý lékař, pokud to zrovna není něco jako rychlokvaška z Plzně. Něco jiného je detox drogově závislých.

ivzez

Nikdo z nás neví, z čeho je „nafouknuté břicho“,
takže by to měl posoudit lékař.

Domácí detoxy jsou nesmysl, můžeš si spíše ublížit
a detox není určen k hubnutí.

______

Zapomněla jsem na jednu důležitou věc:
Nafouklé břicho se dost často objevuje u podvyživených osob, zejména u dětí.
Jestli je to u tebe tato příčina, pak zmíněným „detoxem“ situaci ještě zhoršíš.

marci1

Vyzkoušej vypít večer kefír a ráno je břicho jak letiště. Doporučuji. 🙂

Edison

Jaegermeister!! Nepoděláš se, jak po kefíru. Jsou to bylinky… mě to funguje spolehlivě…

Honzin8

Jojo, začala a super, jdem nadšená. Fakt díky moc za info a za doporučení.

Vercule

No, hlavně, že jsi spoko :) To je nejdůležitějsí. Já jsem o tom simplebiotix nevěděla, ale co o něm vím, tak kupuju jen tento doplněk stravy a jsem spokojená, moc.

Kajolka

Já jsem hodně bojovala s nafouknutým břichem, pocitem plnosti, byla jsem z toho otrávená, bez energie… Tak jsem taky zkusila ten simplebiotix a musím říct, že konečně něco, co mi pomohlo. Díky moc za info a typ.

XenieRo

Je to jenom o střevech… ty musí fungovat. Pak funguje tělo, metabolismus… doporučuju simplebiotix. Český doplněk stravy. Sama ho beru a super, doporučuju. Žádné problémy s břichem nemám.

GabulkaA

Ahoj, tak jak jsi na tom? Už jsi začala ten simplebiotix užívat?

GabulkaA

Vynikající doplněk. Sama ho beru a super! Fakt jenom doporučuju. A taky doporučuju koupit tu jejich tříměsíční kuru. Vyplatí se a tělo se díky té kure dí krásně do pořádku.

Lurenka

Takže ten simplebiotix je na dlouhodobé užívání? Nebo je to prostě řešení akutek?

Kikulinka85

A jakou tu kuru sis koupila? Na měsíc nebo na ty tři?

SuzanKa

Příspěvek smazán administrátorem.

ivzez

@Edison:
Pajeně je asi 15 let.

Edison

Sehnat alcohol frei… Jde o ty bylinky…