Avatar uživatele
zdeny

Jak se zbavit much? Vlaštovky tady mít nemůžu 🙂

Když musím mít otevřené dveře na které nejde dát síť, s plácačkou lítat nemůžu a ani bych to nestíhal 🙂
Doplňuji:
Mám restauraci takže pavouci ani mucholapky se sem moc nehodí. Postřik mám udělaný

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: zdeny

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? elektrikář, Kerberus, barnajka před 4657 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
elektrikář

Do provozoven, a restaurací jsou lapáky s modrým světlem, kde je mřížka z vysokým napětím kde se mouchy spálí skřínka je asi 40 × 30 cm napájené 220 Voltů.
Věší se to pod stropem.Může to být i v kuchyni.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Pecudka

Prý pomáhají Afrikány v okně, tak jich rozmístit co nejvíce a pak možná...........

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
barnajka

A co stará dobrá mucholapka? :) Pořád se vyrábí a stojí jen pár korun. No je fakt, že pohled na pásku plnou mrtvolek není dvakrát nejvábnější, ale funguje to. Nezbaví tě to much na 100%, ale většina z těch mršek se chytne. Dřív či později :)

Doplněno: Tak potom jedině květinku masožravku :) , a nebo takový ten strojek do zásuvky. Dělá se kombinovaný proti mouchám a komárům, nestojí moc (ale taky moc dlouho nevydrží). Jak moc efektivní je, to ti neřeknu – nezkoušela jsem ho. Ale každý léto si od Raidu kupuju ten přístrojek, co je jenom na komáry – a musím říct, že něco to do sebe má.

Našla jsem jeden článek, mrkni na to – ten elektrický odpuzovač a lapač nevypadají marně.

http://www.pro­zeny.cz/magazin/by­dleni-a-zahrada/poradme-si/23289-5-tipu-jak-se-doma-zbavit-much-

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

já mám všude muškáty s plektrantusem /molice/ odpuzuje obojí mouchy v oknech i u dveří
takže opravdu mouchy k nám nelétají

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella

A co takhle RAID??? Ten zabírá pry na letajici hmyz :D alespon podle reklamy:D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Majdasu

Pořiďte si pavouka :))))))

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada