Domi35003

Jak se zbavit macatých paží?

Ahoj, je mi 14 a vážím 50 kilo, myslím, že moje postava je v pořádku a sem s ní vcelku spokojená, tedy až na moje ruce/paže. Mám „macaté“ neboli silné paže a chtěla bych se jich zbavit. Nechápu, čím to je, že sem vcelku hubená, ale ruce mám opravdu silně nevím, jestli je to tuk nebo maso nebo tkzv. slovanský typ postavy opravdu netuším, ale potřebovala bych poradit jakýkoliv způsob (cviky,strava), jak bych se mohla macatých paží zbavit…
Předem děkuji.

Odpovědi
Hlada

Je normální, že se v tomto věku každý cítí nějak nenormálně.
Nedělej nic, co by tě odvedlo od učení a koníčků. Byla by to ztráta času. Věř, že za čas to přejde.

anonym

přetavit v posilovně

mně osobně se líbí ženy s větším bicepsem, tricepsem. To jsou správné feministky a mohou chtít rovnoprávnost ve všem, třeba i ve vykopání studny 🙂

marci1

Stačí 10 min. cvičení. Potřebuješ k tomu činky (také cvičím s činkami) nebo PET láhve naplněné vodou (ty se ale docela špatně drží). Více na videu : 🙂
http://zeny.i­prima.cz/diety/vi­deolekce-cviky-pro-stihle-pevne-paze

Kepler

Nezbavuj se jich! Hodně mužům se to líbí, je to velmi ženské. Stejně tak i silnější nohy. Nenech se ovlivňovat tím, že jsou zrovna v módě rachitidy.