malina123

Jak se zacpou u 9 msičniho decka?

Nejlepší odpověď
anonym

Gecco, přece paragrafy, jen nevím které. Asi týrání dětí.

Další odpovědi
marci1

Zkus masírovat bříško dítěte. 🙂
„Zácpa u kojenců a batolat souvisí nejčastěji s funkčními důvody, které vznikají vlivem různých psychických příčin, a také nesprávnými stravovacími návyky a špatným režimem dne. Příčinu zácpy se tedy nejprve pokuste upravit tzv. režimovými opatřeními, ke kterým patří především úprava stravy. U malých kojenců změňte typ kojeneckého mléka a nahraďte ho speciálním kojeneckým mlékem určeným pro lepší stravitelnost a zmírnění zácpy, například s obsahem betapalmitátu pro změkčení stolice. Většinou je tato přirozená cesta úplně nejjednodušší a výsledek na sebe nedá dlouho čekat. U starších batolat postupujte v případě zácpy obdobně, jen přidejte do stravy více potravin obsahujících vlákninu a více pohybu. Proti zácpě můžete „bojovat“ i masážemi bříška, hlavně u kojenců – při ní dojde k mechanickému uvolňování nahromaděného obsahu ve střevech. Někdy působí skutečně velmi rychle.“

Podrobněji ve zdroji : http://zena-in.cz/clanek/zacpa-u-kojencu-a-batolat-nejcastejsi-duvody-problemu

gecco

A co chceš tomu děcku, chudákovi, zacpat???
😁

MirKop

No zkus/te švestkovou šťávu, nám to pomohlo u menšího dítěte, ale třeba to taky zabere…

arygnoc

http://www.ku­lina.cz/fotocache/mid/12­89765050.jpg

;-Q

anonym

marci1,áj by mě docela zajímalo jak se to "půlnočního"plo­du pozná…

anonym

marci1,áj by mě docela zajímalo jak se to u "půlnočního"plo­du pozná…

anonym

arygnoc,narodilo se alkoholikům děťátko?jo to sedí.

gecco

Barbakan → to by mohly být uši…
Asi pro vyloučení mravní výchovy mládeže…
🙂