Smack

Jak se vyznat v elektronických cigaretách a jejich náplních?

Když chceme začít kouřit jen nikotin.

Nejlepší odpověď
iceT

Nikotin o různé síle se prodává čistý.
Náplň/liquid je kapalina s obsahem nikotinu a různou příchutí/ovocnou, tabákovou, sladkou, mentolovou…
Aroma je koncentrovaná kapalina, která se přidává do čistého nikotinu, když si chceš liquid namíchat sám. Pozor, dává se jen pár kapek do 10 ml nikotinu.

Chceš-li víc poradit, zajdi do jakékoliv prodejny elektronických cigaret.

Další odpovědi
Kepler

Jen upřesním, že „čistý nikotin“ není čistý nikotin, ale jen monopropylengylokol nebo glycerol, kde je nikotin přítomen v miligramovém množství. Jedná se tedy o e-liquid bez aromat a příchutí. Ve vaporizéru se mění v „kouř“, který je ve skutečnosti jen aerosolem. Mimochodem moc nechápu, proč se těm cigaretám říká „elektronická“, když tam žádná elektronika není.