meduza

Jak se vyváží žumpa?

zdravim,koupila jsem nemovitost kde neni verejny odpad,jimka zumpa.Jak casto ji vyvazet,kdo me ji vyveze a kolik to asi stoji?Dale se chci zeptat staci zumpa ,septik k provozu domacnosti,prac­ka,koupani,my­ti nadobi,jak to odhadnout?Kdo me poradi?Pocet clenu rodiny 1

Nejlepší odpověď
kropitko

My máme 12-ti kubíkovou žumpu,vyvážíme jednou za měsíc,je nás tu 6…,ale snažíme se šetřit. Jedno vyvezení stojí 1100,–

Další odpovědi
cukrar

septik a žumpa je nebe a dudy.
Septik pro Vás asi za pět let, vyveze jí vodárenská firma, cena dle jejich vyhlášky. V Rasoškách je to jinak nežli v Praze.Nebo v Pardubicích, tam je dobrá cena.

ReHu

Nevíme, jak velkou jímku, či co máte. Já objednávala na VaK. Pokud to nemůžete vizuelně kontrolovat, až vám nebude odtékat WC či umývadlo, tak už asi bude plná.