Nikkol

Jak se vyrábí a udržuje led na zimním stadionu?

Nejlepší odpověď
Drap

Studená podlaha v které je chladící systém se polévá vodou až se vytvoří dostatečná vrstva. Udržuje se většinou rolbou, která shrnuje a sbírá zbytky ledu a opět pomocí vody, většinou přes nějakou textilii ho hladí a leští

Další odpovědi
rtepp

http://kladen­skelisty.cz/27124/na-zimnim-stadionu-zacala-vyroba-ledove-plochy/

frantisek1

Dobrý den,
nejdříve se načůrá ve velkém počtu lidí do flašek,které se nalejí do bazénu a mrazí se to superzmrazujícím dělem.
S pozdravem IronMan

Zdroj: (jedná se o vtip)