Beer4Real

Jak se venčí pes který si zlomil nohu a má ji v sádře?

Nejlepší odpověď
www

Pokud to jde, až ven, na jeho oblíbené místo, bych ho aspoň zpočátku vynesl, nebo vyvezl, třeba na kočárku. Sám uvidíš, zda bude chtít být ještě venku, nech ho tedy ještě chvíli tam. Poté popsaným způsobem domů.
Doplňuji:
Pochopitelně záleží kde ta sádra je, zdali pejsek může sám zamezit došlapování na končetinu zvednutím (sám na ni nestoupne) atd.

Další odpovědi
anonym

Malého psa vyneseš, velkému pořiď postroj-kšíry a můžeš mu pomáhat
ho nadlehčovat a pohybovat se.

anonym

Velmi opatrně. Pes je zvíře a velmi rychle přijde na to, jak se pohybovat se zasádrovanou nohou. Pokud na něj budeš dohlížet, aby si neublížil, tak on už si poradí se zbytkem, jen s ním tentokrát nechoď moc daleko.

kablik

zcela jednoduše ho vynes ven podle toho jak ti radí ostatní, jen bych je ještě trochu doplnil, můžeš mu podle potřeby pomoct zvednout nožičku…