Jak se vám líbí muž, který má na rtech rtěnku?

Nejlepší odpověď
Drap

Neznám žádného takového. Kdybych takového přece jen potkal, tak mě určitě nepřipadne jako zcela normální

Další odpovědi
nyjono

Je to úchylný.

iceT

Nelíbí, je to divný. Ale už jsem viděla mladíka, který prohlásil, že šminky nejsou jen pro ženy, a tak se maluje taky. Jako oči měl namalované krásně, to jo, ale prostě je to divný.

Kepler

Jednou jsem jednoho takového potkal. Fleky od rtěnky měl všude možně a na krku taky cucfleky. Vyloženě se tím chlubil a usmíval se jako malý chlapeček, který právě dostal autíčko. Prostě blbec.

anonym

nyjono: Proč?