sisinec123

Jak se teď jmenuje Pony club?

Zdravím, před několika lety jsem brala knížky z Pony clubu. Vím jen, že se pak přejmenovali. Nevíte náhodou jak se jmenuje? Nebo pokud vůbec ještě je? Nemohla jsem nic najít. Děkuji moc

Odpovědi
Malvína

Stabenfeldt, s.r.o. je zaniklé pražské nakladatelství, které vydávalo především knihy pro děti a mládež, odbornou literaturu a PC hry.
Mezi lety 2007 a 2011 vydávalo měsíčník Pony Club Magazín a 2012–2014 měsíčník Penny Girl.

Zdroj: https://cs.m.wi­kipedia.org/wi­ki/Stabenfeldt