Ing.internet

Jak se tančí na SKA muziku?

Nejlepší odpověď
HakitoCZ

Myslím, že se k tomuto váže jen pár informací:
Název tance ska se (pokud se nemýlím) jmenuje „skank“
Takže když do youtube vyhledávače napíšem' světoznámou frázi „How to“ kterou obohatíme o „skank“ nebo „skanking“ najde se halda videí, tzv. tutoriálů, které perfektně popisují, jak se skankuje.

19–09–2011 HakitoCZ

Zdroj: http://youtu.be/PY4QAK_a­0QY

Další odpovědi
VIVH

No sama osobně jsem fanoušek SKA muziky..ale tohle mě vážně nikdy nenapadlo :D..Podle mě to záleží na tobě..tedy logicky když pustí TleSKAče a ty na ně vyběhneš se street dancem,tak to asi to pravý ořechový nebude..ale mám pocit,že to nebude až zas tak vyhraněný styl tance..třeba se tak nějak pohupuj do rytmu..nebo zkus pogo..pogem nikdy nic nezkazíš :D