Smack

Jak se stát fotbalovým fanatikem?

Fotbal a vše kolem něj.

Odpovědi
elkon

To přichází samo, pokud je ta možnost. Stačí nějaký impuls (např. přítomnost klubu v místě bydliště a zapálení pro fotbal).

Justin1

Pokud se o fotbal hodně zajímáš, tak to přijde samo, a pokud ne, tak nevím, jaký by k tomu mohl být důvod.

Slyšel jsem o jednom fotbalovém fanatikovi, který v době, kdy se dalo chodit na stadiony, jezdil po různých fotbalových stadionech a snažil se vidět co nejvíc zápasů.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

L.G.

Chodit často do kotle a následný pochod centrem města… Tam se určo chytne ta správná náladička 😜