misus

jak se správně vyslovoju název kapely: evanescence?… díky ;)

Odpovědi
quentos

[,i:v-'nesns], místo toho „-“ si představte „mixed vowel“, nejde mi sem napsat. (Mixed vowel si představte jako zvuk, který slyšíte za písmenem, když si např. řeknete b, c, d… (ne bé, cé, dé, ale tak, jak to tady vidíte).
Nejlepší ale stejně bude názorná ukázka – výslovnost přímo od rodilých mluvčích si můžete poslechnout zde – stačí kliknout na tu modrou šipku a přehraje se to: http://cs.for­vo.com/word/e­vanescence/#en