Sinsin

Jak se seznámit, aniž bych při tom vypadal jako úchyl?

Relativně jednoduchá otázka, přitom tak komplikovaná. Ze zkušeností svých i několika přátel vím, jak jednoduše se může snaha o face-to-face seznámení rychle zvrhnout. Jak bych měl snadno, rychle a neinvazně předat ženám tu skutečnost, že bych se s nimi rád seznámil? Jak potom pochopit z nevyřčených náznaků její odpověď (protože ženy nikdy nic neříkají napřímo – samozřejmě). A může vůbec takovému seznámení dojít, aniž by to bylo cringe?

Odpovědi
Filip84

Jestli se na to potřebuješ ptát, je to bez šance. 🙈 Ztráta času! 🙄

Tobě záleží na tom, co si někdo myslí? Mi ne. Dokud Ti bude záležet na tom, co si o Tobě někdo myslí, tak máš jedinou šanci, že si Tě sama najde, a sama zbalí, nějaká dominantní. Ostatní si o Tebe ani krumpáč neopřou! 😅

paul1

Zkuste nějak nenápadně navázat rozhovor, např. větou: „Slečno upadla Vám cihla“ nebo tak nějak 🙂

elkon

Podle toho elaborátu jsi nějaký „tydýt“, který si chce na něco hrát a nemá na to.