Jak se rychleji učit?

Prosím poradˇte mi.

Odpovědi
blesk26

Těžko radit, když nevím s čím konkrétně máš problém, ale i tak je to vyloženě individuální záležitost.

Pokud se špatně učíš a moc věcí si nepamatuješ, tak zkus změnit styl učení, méně faktů, více souvislostí, zapojit logiku.

Pokud si učivo pamatuješ, ale pouze nestíháš se všechno učit, to se prostě stává a musíš si stanovovat priority.

Existují i podpůrné prostředky na učení, možná pomohou, nevím, nemám zkušenosti, ale určitě to nic zdravého nebude a doporučuji najít si nějakou cestu bez toho.