Jak se pripojit k wifi, kdyz neznam heslo? Nebo se da nejak pripojit pres blootooth? Diky

Odpovědi
Michal Kole

To je jako kdyby jsi našel cizí platební kartu a nenašel si na ní napsaný PIN.

To heslo tam je z bezepčenostních důvodů.

Pokud jsi si koupil WiFi router z druhé ruky a nevíš heslo do administrace tak si musíš stáhnout manuál z netu, kde je uvedeno nebo pokud bylo změněnno tak se zeptat předchozího majitele nebo použít různé „hackerské“ nástroje, což už je trochu na hraně zákona.