cizrna

Jak se připojit na wifi?

Ahoj, asi je to hloupý dotaz, ale pořád nemůžu přijít jak na to…?
Mám automatické přihlášování wifi na mém počítači (windows 10). Jenže háček je v tom, že došlo ke změně hesla. A já nevím, jak tam to heslo napsat. Protože se to pořád automaticky připojuje. Když dám odhlásit a pak přihlásit, opět se to automaticky připojí, ale pod starým heslem :( takže se to ve skutečnoti nepřipojí.

Nejlepší odpověď
jáára

Můžeš zkusit v nastavení „reset sítě“ nebo v nastavení WiFi „spravovat známé sítě“ a tu problematickou odebrat a znovu přidat. Jednoduché, problem solved.

Další odpovědi
nyjono

Počítač by ti měl nabídnout dostupné wifi. Ty tu svou můžeš odebrat. po aktualizaci se opět nabídne a mělo by to být i s heslem, které zdáš nové.

iceT

No když došlo ke změně hesla, tak se přihlas novým heslem.