blondyna

jak se prihlasit do poradu-jak se stavi sen

rada bych prihlasila do tohoto poradu dceru a jejiho dlouholeteho pritele.jedna se o pomoc pri rekonstrukci kuchyne a obyvaciho pokoje.

Nejlepší odpověď
panenka

musíš si najet na stranky jak se staví sen tan vypln formulář a pak jen čekej

Další odpovědi
anetadela1

Když jsem se před 5 lety hlásila do „Pálí vám to“, tak myslím, že jsem si našla stránky Novy a vyplnila tam formulář. Oni mi pak zasali dopis, kdy a kam se mám dostavit. Ale už si to moc nevybavuju. Zkuste si najít stránky té které televize (nevím jestli je to na ČT, Nově nebo Primě) a vyhledejte si tam tu soutěž.

Verča

Zkusila bych stránky tv prima a tam si najela na stránky pořadu

mišulík

Najet na stránky:www.iprima.cz¨-jaksestavisen a v¨plnila bych formulář.Apotom bych jenom čekala jestli mě vyberou.Nic víc nnnnnnnnnnnnn­nnnnnnnnnnnnnnnnnnnne­eeeeeeeeeeeeev­vvvvvvvvvvvví­ííííííííímmmmmmm­.............­........