hanny 2

Jak by měl vypadat váš vysněný byt/dům?

Kdybyste měli neomezené finanční možnosti,co by nemělo chybět ve vašem bydlení?

Nejlepší odpověď
Drap

Kanadský srub, daleko od lidí , hned u lesa. Velký kamený krb. Dostatek prostoru v okolí. Aby nebyla daleko voda, horský potok nebo silný pramen by byl ideální. Pokun možno aby z pozemku nebyly vidět žádné stavby a dráty el. vedení. To je asi tak všechno. Ekektřina ani plyn by nemusely být.

Další odpovědi
anonym

Můj sen? Vcházet|(sestu­povat) po několika schodech do obýváku,zimní zahradu,z kuchyně přímo do garáže…

venkovan

Podlaha cca 1 m pod úrovní terénu, stěny z klád – mezery vymazané jílem a vycpané jílem, střecha rákosí, uprostřed ohniště, pod střechou háky na které se věší kýty medvěda, losa, a dalších pochutin.
Víc člověk ve své podstatě nepotřebuje. Co je nad tento standard je na úkor dětí a dalších generací, protože Země nemá nevyčerpatelné přírodní bohatství. Na to přišli i lidi na Velikonočních ostrovech – ale hodně pozdě, když nebylo návratu ke stabilitě života na ostrově.

Illines

No Drap byl rychlejsi,ale presne tak jsem snila a jeste snim.

Protiva

Plná lednička a třináct poschodí bez výtahu.

Orange

Obyčejný trošku větší byt a kupa technologických hraček.

anonym

Přiznám se, že pro každou životní etapu vidím ideální bydlení jinak. Momentálně jsem až na nějaké maličkosti spokojená, ale vím, že s přibývajícím věkem a měnícím se zdravotním stavem budu muset opět bydlení měnit. Drap popisuje z velké části okolí, které kolem sebe mám. Nevidím z oken žádné stavby ani dráty, jen sady, rybník a lesy. Všechno ale jistí auto před domem. Ono je to na první dobrou romantika, ale já jsem už naučená, že dokud nejdu spát, mám na krku pověšený telefon. Jednou jsem spadla z pudy a vyvrkla si kotník. Byla to banalita, mohlo to být horší, ale alespoň jsem si zavolala pro pomoc. A dost pochybuji, že kdokoliv by byl schopen žít – a přežít v kanadském srubu uprostřed přírody bez elektřiny plynu a vodovodu ve vyšším věku a s neduhy, které s takovým věkem přicházejí.

huxa

velké domácí kino, a vyhřívaný menší bazének v obyváku :)

ale tak jak zpívají zde ( http://www.you­tube.com/watch?v=XgxDxSb­hReM&feature=re­lated ), velkej barák neni vše…

pizlicka

mel by byt usporny na energii.na strese solarni panely,zahradu plnou ruznorodych ovocnych stromu,moznost pestovat zeleninu.
Doplňuji:
barbakane,ty snis o mem dome.vstup z garaze,primo do kuchyne,do leva po schodech nahoru,odbocim doprava,primo do pokoje.

Coliffe

Velikánská zahrada, obrovský dům, bydlení na Moravě.. Potůček, altánek, stáje pro koně.

Ahuk

Hlavně by ten dům byl daleko od lidí – ale s internetem :) :)
A dům by vypadal třeba takto: http://www.adrem­s.cz/realizace-zaluzie.html

Zdroj: http://www.adrem­s.cz/realizace-zaluzie.html