CŁáÁárKa

Jak se přesně jmenuje šampon pro obarvení vlasů na 6–8 umytí od palette,nebo cokoliv jiného?

Nejlepší odpověď
Sůwa

Klárko, už jsem Ti to před několika dny psala. Palette Color Shampoo od firmy Schwarzkopf (černá hlava)a neobsahuje amoniak (čpavek), je tedy k vlasům šetrný. Teď už je vybrat ten správný odstín. Vlasy nejen obarví, ale i zpevní a zjasní.

Další odpovědi
WeeBear

Vyrábí ho firma Schwarzkopf, je to takový malý sáček s už namíchaným obsahem..

fablen

kdysi jsem mívala i barevné tužidlo, ale velice špatně se shání.