Jak se postarat o ciziho psa2?

tak jsem zkusila par vasich rad,volala jsem do utulku rekli ze si psa nemuzou vzit,policie se sice prijela podivat,ale mam byt rada ze po me nechteji zaplatit za vyjezd,protoze je o psa postarano,tudiz jsem rekla sousedce ze jejiho psa dal uz krmit nebudu,nejen ze mi nikdy nenabidla za mi treba uhradi granule a psi konzervy,ted me jeste pomlouva,nemam z toho ale dobry pocit,nedokazu ho nechat o hladu,a mam obavy ze mu vazne ublizi

Odpovědi
SETH

Když už se o pejska starate, krmíte ho a máte ho zřetelně ráda – nechcete si ho nechat sama?
Ale když byste to tak řekla sousedce, nechtěla by ho pak zpátky?
Anebo mírně „nemravný návrh“ – co mu najít mezi přáteli a známými dobrého nového pána a sousedce sdělit, že se asi zaběhl a ztratil.