odpovídámež

jak se posílá výstraha uživateli který mě pronásleduje na internetu? Internet je jeho aréna.

znám ip, to je vše.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

IP je nic neříkající, protože pod jednou IP může být celá část města.

Musí se podat trestní oznámení na Policii a Policie může požádat operátora/providera o „bližší zjištění“ uživatele.

Pokud je to to rodinný počítač tak se těžko zjišťuje který z členů rodiny to byl, když se na PC střídají.

Další odpovědi
Bedy

Skočte na stránky Polici ČR a podejte online trestní oznámení – http://aplika­ce.policie.cz/ho­tline/

odpovídámež

Policie má plno důležitější práce, to by byla poslední možnost. ale díky Michale.