Jak se pomstít ženské co mi stahuje kuka?

Miluju svého kluka,ale mám známou, která mi ho pořád stahuje.Co mám dělat?Jak se jí pomstít?

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

Podle mne by bylo vhodnější se zamyslet, jestli má význam vztah s klukem, který se takto „stahovat“ nechá. Spíše bych pohovořila s ním samotným.

Další odpovědi
LuciJe

Myslím, že lepší řešení než pomsta je ignorování dané dámy spojené s rozhovorem na toto téma s Vaším partnerem.

nikolkap

Pokud je to tvoje nepřítelkyně,tak ti to asi dělá proto,aby tě naštvala.Pokud ne,tak ji normálně ignoruj a skus si najít jiného kluka.