debby-

jak se píše na notebooku plus plusko

Nejlepší odpověď
bolak

Klávesou „1“ (nad klávesami „TAB“ a „Q“), akorát že bez použití SHIFTu. To plusko tam máš i nakreslený.

Další odpovědi
pusinka50

A ty ho tam nemáš? Nebo na kterém místě ho máš, třeba to chce přepnout na anglickou klávesnici, to se dělá zmáčknutím současně „Shift“ a „Alt“. Zpáteční krok je ten samý. Já mám „+“ na klávese vlevo nahoře s jedničkou

badisko

lol…zjisti si jakou mas klavesnici …ja mam napr…anglicko cesky hybrid ..(na starem notasu toshiba satellite )..a (+) se pise shift +…jo na ang rozlozeni

JájsemRaibek

Tak to taky nevím, měl jsem v hesle znaménko plus a kvůli tomu jsem měl dvě možnosti:

  1. změnit heslo, ale na to jsem potřeboval napsat to původní a prostě nebylo to tam
  2. použít pomůcku klávesnice na obrazovce a to pomohlo.

Pak jsem si to změnil.