Avatar uživatele
BELA81

Jak se nejlépe naučit cizí jazyk bez pomocí cd samostatně?Jaké máte zkušenosti?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? Michal Kole, johana 56, hanny 2, suaeda před 4475 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kric.ouwner

Poradím vám nejlepší a pro normálního člověka 100% možnost , kamarád když mu bylo 17 a táhlo mu na 18 se rozhodl že se odstěhuje , bydlel 3 roky v británii sám v Glaskow chodil pracovat do nějákého skladu a od té doby mluví jak angličan. Ono vás to prvý doslova donutí to chápat , stejně jako pes si zvykne u "somrování " o jídlo si sednout a taky to ze začátku nedělal … 😉…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
_Lucka_

Já jsem si nejdříve pořídila konverzaci a pak jsem koukala na spousty filmů. Tím člověk vnímá více význam ;)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ondra07

No, nejlepší je asi koukat na nějaký film s EN dabingem a s CZ titulkama. Hodně se z toho dá pochytit, ale začátečníkům filmy moc nedoporučuju, je to už složité. Spíš nějaké kreslené pohádky, seriály…
Simpsonovi…
A tak různě, třeba na PC, v různých programech, když je všude angličtina, tak s´pochytíš nějaké slovíčka…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sdesigner

Nieje nic lepsie ako hovorit z clovekom ktory vie perfektne cudziu rec najlepsie z krajanom. Sam pracujem v cudzine. Musim komunikovat nic ine mi neostava a pomaham si roznymi tabulkami z gramatikou a potom to orevadzam hned do praxe. je dolezite to ci sa naucis z knizky hned pouzivat inac to nema vyznam. a je dolezite pochopit ze v cudzej krajine maju aj ine vyjadrovacie navyky. Nie vsetko sa da prelozit doslovne. V jazyku sa tiez odraza kultura naroda. napr. Rakusania a severotaliani hovoria priliz pokornym sposobom. vsade prosia a tak. to je tiez sucast. preto treba do tej krajiny vycestovat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek