KristovaNoha

Jak se na půl roku zbavit koček, když je nemohu nechat u sourozenců?

Bohužel jsem se teď dostal do nepříjemné situace s majitelem bytu, který mám v nájmu, majitel se začal bát aby mu kočky nezničili podlahu a nutí mě pod hrozbou vyhození, abych je neměl v bytě. Problém je že až za půl roku se budu stěhovat do svého bytu, (který můj otec do konce roku pronajal někomu jinému, když jsem ho zrovna nepotřeboval) kde by nebyl problém se o ně dále starat, ale půl roku je teď nebudu moci mít u sebe, neexistuje nějaká možnost jak se jich nezbavit úplně a nezaplatit za to astronomické částky? Napadlo mě třeba si koupit ten nejlevnější karavan do 20 tisíc a chodit je pravidelně venčit se kšírami

Nejlepší odpověď
Schluker

Mate platnou najemni smlouvu? Pokud ano, tak vas nikdo jen tak vyhodit nemuze…

Další odpovědi
Nela56

Chudáci, to by ale byly často samotné.. Co tedy zkusit tátu, nebo se zeptat kamarádu? Taky jsou kočičí hotely, ale ty jsou asi dost drahé.. V našem okolí je třeba paní, která má doma spoustu koček určite by jí nevadilo si na půl roku vzít dvě navíc, ale musel bys pohledat někoho takového ve tvém okolí.. Hodně štěstí :)