petka.s

Jak se menuje Lili z Real Talk na Youtube?

ivzez ja to chcu vedet

Odpovědi
ivzez

Petko,

nech Lili na pokoji, spokoj se s tím, co o sobě řekne ona sama.

Jak by se ti líbilo, kdyby tvé jméno kdokoliv zveřejňoval kdekoliv
v internetu? Případně i s dalšími informacemi, jež by vedly k tobě
a tvé rodině?
_______

Doplňuji:

Zákony platí pro všechny. Na takovou informaci nemá nikdo
nárok (právo), ledaže by ji dotyčná poskytla sama.

Je možné tam zkusit napsat, dát kontakt na sebe a poprosit
o předání.

Adriana_Ni

Věřím, že její jméno už jste zjistil/a, ale pokud ne, jmenuje se Liliana Mikhnevich.
A její jméno je veřejné v obchodním rejstříku a na stránkách České televize, takže není nutné ohánět se tady nějakými zákony.

Mc Merkurion

… ja bych toho chtěl …