tony2412

Jak se mažou kontakty v mobilu IGET STAR X45 s Androudem 4.2.2.?

Nemůžu přijít na to jak se v tomto mobilu mažou kontakty,v návodu o tom nic není a ten návod je fakt o ničem,na plno věcí musí přijít každý sám ale na tohle nemůžu přijít,už jsem z toho na palici…//Najet prstem na kontakt,stisknout a vybrat odstranit to jsem samozřejmě zkoušel!Nic se neukáže,je to mobil na 2 simky,zkoušel jsem všechno možný!!!Přidat kontakt můžu ale odebrat ne,vložil jsem tam jednu simku s kontaktama a druhou prázdnou,ani to nejde zkopírovat snad do mobilu,jedině když zadám číslo ručně tak se mě to zeptá kam to chci uložit......

Odpovědi
mokrygorky

Najeď si na kontakty a dlouze na nějakém podrž prst, pak vyber odstranit.(To mi říká technický rozum) :D Zkus to a dej vědět ;)

cepice

Bez do kontaktu (nikoli do vypisu hovoru), a tam klikni na nastaveni a pak polozku ‚odstranit kontakty‘.