ananas2000

Jak se mam proslavit zpevem… Kdyz mi je 12??

Dobrý den je mi 12 let umim prý strašně krasně ve škole to všichni říkaj… jenze jak se mam proslavit nemam mikrofon nebo studio ani pisnicku… ☹

Odpovědi
Coliffe

Pokud u vás ve městě probíhá slavík, přihlaš se, nebo jdi na Zuš, do sboru..

LejdyTerr

No, to, že umí zpívat tvrdí každej druhej a pak jsou talentoví s soutěže plný lidí, kteří se akorát ztrapní. Jestli fakt umíš, tak se přihlas do talentové soutěže a poroto ta posoudí

vitezove11

Jestli umíš fakt zpívat tak by ses měla přihlásit na nějakou soutěž pro amatery..Taky záleží na tom odkud si.

venkovan

vystuduj pořádnou profesi a zpěv si nech jako koníčka. Teprve se ti bude měnit hlas, přijdeš do puberty – nekaž si mládí prací.

Katrous

jestli chce byt slavna musíš trochu investovat ;) založ si účet na youtube a nahraj tam video jak zpíváš nějakou známou moderní písničku.Mžná se stane zázrak a uvidí tě nějakej pan někdo a ten ti už budoucnost zařídí :)
Doplňuji:
(investovat)=mi­krofon+webka

Beer4Real

přesně jak píše Katrous, nahrej na YT nějaké video kde zpíváš známou skladbu a pokud to bude pecka někdo si tě určitě všimne.
přece i Justin B. se stal slavným tím že si jeho videa všimnul producent a teď je z něho megastar :)