Rokio

Jak se mám proslavit, když už jsem v něčem nejlepší?

Jsem nejlepší v arkádové hře Snake (česky Had). Píšu to na základě skutečnosti, že jsem první v žebříčku a vyhrávám skoro každou týdenní soutěž v této kategorii.

Problém v tom, že arkádové hry nejsou ve světě tak moc populární oproti například šachům, závodu v běhu, či možná i v kuželkách.

Tuto hru hraje jen několik stovek lidí. Myslím na té konkrétní platformě.

Nejlepší odpověď
led

Sláva môže byť ťažké bremeno. Veľakrát už mnohých zlomila.
PS.
nemajte strach na tejto stránke už začínate byť pre mnohých legendou.

Další odpovědi
da ny

věk v něčem nejlepší, už si toho dávno někdo všiml.
Už by se o Vás vědělo, byl byste slavný.
Pokud je to něco bezvýznamného (arkádová hra), žádné slýávy se nedočkáte.
Není čím se proslavit.
Závislost na něčem, se neoslavuje.

Savier

Začít to natáčet na youtube.

plebs

Kandiduj do politiky

Tonda Káňa

Dej to na tiktok, tam si tě děcka oblíběj

cappuccino

Zkus se nechat zapsat do knihy rekordu! Myslim, ze se jmenuje neco jako „Fynesova“ ci co? 😄 😄 😄

elkon

Zase otravuješ svými hloupostmi. Zastydlá puberta…